FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 9614050
*
nr 961 4050
STOOL
1960s,
1960-tal
Estimate:
500
Sold:
SEK 500
Auction date:
Monday May 11 2015
at 19:07:50
- Bid history
Time
Bidder
Bid
7/5 08:35:08
1
200 kr
8/5 10:29:27
2
300 kr
8/5 22:15:42
3
400 kr
8/5 22:18:16
2
Vinnande bud
10/5 20:46:19
4
500 kr
10/5 20:46:19
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
5147 CLUB ARMCHAIRS
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Width: 9..//
Auction ends
in a week
20 maj at 20:10
-
7360 EMMA CHAIRS
one pair, blå plyshklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auction ends
in a week
20 maj at 18:59
-
7149 ARMCHAIR
Gustavian style,
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
20 maj at 20:39
-
8006 ARMCHAIR
Lady by Homeline,
Auction ends
in a week
20 maj at 19:19
-
7016 ARMCHAIR
omklädd,
Auction ends
in a week
20 maj at 18:59
-
6116 ARMCHAIRS
2 pcs, röd velourklädsel. Width: 75 cm. Height: 75..//
Auction ends
in a week
20 maj at 18:17
*
STOOL
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 961 4050
STOOL
1960s,
1960-tal
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 500 |
Auction date: |
Monday May 11 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
7/5 08:35:08 | 1 | 200 kr |
8/5 10:29:27 | 2 | 300 kr |
8/5 22:15:42 | 3 | 400 kr |
8/5 22:18:16 | 2 | Vinnande bud |
10/5 20:46:19 | 4 | 500 kr |
10/5 20:46:19 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pall stol stolar
-
5147 CLUB ARMCHAIRS
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Width: 9..//
Auction ends
in a week
20 maj at 20:10 -
7360 EMMA CHAIRS
one pair, blå plyshklädsel i medaljongmönster, sit..//
Auction ends
in a week
20 maj at 18:59 -
7149 ARMCHAIR
Gustavian style,
Present: SEK 100
Auction ends
in a week
20 maj at 20:39
-
8006 ARMCHAIR
Lady by Homeline,
Auction ends
in a week
20 maj at 19:19 -
7016 ARMCHAIR
omklädd,
Auction ends
in a week
20 maj at 18:59 -
6116 ARMCHAIRS
2 pcs, röd velourklädsel. Width: 75 cm. Height: 75..//
Auction ends
in a week
20 maj at 18:17